Головна

  ТОВ «ВЕЛКІР ГРУП» створено для задоволення потреб клієнтів у продукції лісопереробки українського походження.

  Основним принципом діяльності нашої компанії є розвиток економіки України та прозорості взаємовідносин з нашими клієнтами та постачальниками.

  Ми не продаємо ліс у круглому вигляді !!! Реалізуємо тільки продукти переробки дров, тех-сировини, пиловочника дуба, ясеня, граб, сосни, смереки. Співпрацюємо з деревопереробними підприємствами в Україні, Європі, Африці, на Дальному і Ближньому сходах, на Кавказі — постачаючи сировину, напівфабрикати та напівфабрикати для меблевої, столярної та будівельної галузей.

  За допомогою досвідчених співробітників «ВЕЛКІР ГРУП» — фахівці з маркетингу, логістики, ВЭД, економічного планування, різних технологій інвестування та деревопереробки сприяємо створенню коопераційних взаємин між лісгоспами, заготовителями сировини, підприємствами первинного розкрою сировини, сушільними, столярними виробництвами, транспортними компаніями, ВИРОБНИКАМИ І ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТЕХНІКИ І СТАНКІВ ДЛЯ ДЕРЕВОПЕРЕРОБКИ, пропонуючи кожному нашему контрагенту прийнятну схему повного завантаження існуючих потужностей виробництва, з гарантованою реалізацією продукції і можливості до розширення виробничих потужностей при окупності інвестицій в найкоротших термінах.

  Виробляєм і реалізуем на власних пром. майданчиках:
— дрова колоті з твердих порід деревини — дуб, ясень, граб;
— скіпу розпалюванну з сосни;
— послуги з сушіння пиломатеріалів у сушильних камерах в м. Кривому Розі;
— меблеві, паркетні заготівки, фрезу, клеєний щит, балки з ясеня та дуба;
— дошку не обрізну і обрізну, брус — пиломатеріали (природна вологість, сухостійні, сушені в сушільних камерах) з дуба, ясеня, сосни, смереки;
— садові лавки, столики, качелі, столики будь-яких комплектів дачного або вуличного типу, стільці, полички, шафи, тумбочки, вішалки, підставки для взуття, кухонні дошки та дошки для піцци, стійки для торшерів, комплектуючі для світильників, вагонку, полову доску и т.д .

  Завдяки нашій активній життєвої позиції ми змогли встановити партнерські взаємини з споживачами продукції деревопереробки практично у всіх країнах світу. І постійно посилюємо позитивну думку нерезидентів про зростання потенціалу української економіки та фахівців нашої галузі.

 
Будем завжди раді співпрацювати з Вами !!!!
З повагою, КОЛЛЕКТИВ ТОВ «ВЕЛКІР ГРУП» !!!